Cezarego 12, 97-200 Tomaszów Mazowiecki +48 504 009 075 Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00

Usuwanie odcisków

Odciski to bolesne punkty na stopach, powstające wskutek nadmiernego ucisku.

Szukasz skutecznego sposobu na usunięcie odcisków? Świetnie trafiłeś! Nasi specjaliści nie tylko pomogą w usuwaniu odcisków ale również pomogą pozbyć się przyczyny ich powstawania.

 

Wyróżniamy kilka rodzajów odcisków i niezmiernie ważne jest aby podolog potrafił odróżnić odcisk od brodawki wirusowej (kurzajki).

 

Pamiętaj aby nie używać produktów farmakologicznych do usunięcia odcisków – zawierają one w swoim składzie kwasy, które w połączeniu z uciskiem i tarciem w obuwiu mogą powodować stany zapalne.

 

Często pacjenci obawiają się, że zabieg może być bolesny – nic bardziej mylnego. Usuwanie odcisków w naszym gabinecie podologicznym w Tomaszowie Mazowieckim. jest bezbolesne i przynosi natychmiastową ulgę. Prawidłowe postępowanie pozabiegowe – m.in. dobranie indywidualnych wkładek ortopedycznych – ogranicza możliwość nawrotów.

 

Odciski na stopach powodują:

  • ból
  • problemy z chodzeniem
  • dyskomfort w doborze obuwia
  • nieleczone mogą prowadzić do dalszych komplikacji zdrowotnych

 

Już dziś zarezerwuj wizytę, aby podolog, przy użyciu specjalistycznych, sterylnych lub jednorazowych narzędzi, bezboleśnie usunął odciski nawet już przy pierwszej wizycie!

Borykasz się z podobnym problemem?
Nasi specjaliści pomogą ci go rozwiązać.