Cezarego 12, 97-200 Tomaszów Mazowiecki +48 504 009 075 Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00

O nas

Tomaszowski Gabinet Zdrowych Stóp - Lidia Zerek

Kompetentność, Pasja, Doświadczenie

Witaj w Tomaszowskim Gabinecie Zdrowych Stóp. Nasz gabinet powstał w 2013 roku z chęci niesienia pomocy ludziom borykającym się z chorobami stóp i paznokci. Jesteśmy pasjonatami stóp, więc nasza praca jest naszą pasją, a jak wiadomo pasjonaci, to najlepsi specjaliści w swej dziedzinie.

 

Dzięki wiedzy naszych podologów, mierzymy się z najtrudniejszymi przypadkami zarówno w okolicy, województwie łódzkim, jak i z odległych miejscowości całej Polski. Na codzień współpracujemy z gronem lekarzy i specjalistów, którzy służą poradą i pomocą między innymi w dziedzinie chirurgii, dermatologii, flebologii, diabetologii i fizjoterapii. Poza codzienną pracą z pacjentami indywidualnymi, dzielimy się również wiedzą podczas szkoleń dla przyszłych profesjonalnych podologów.

 

Nasz gabinet posiada wszelkie wymagane prawem odbiory, jest bezpieczny i wyposażony w najnowocześniejszy, atestowany sprzęt podologiczny, profesjonalne narzędzia i preparaty używane do wykonywania zabiegów. Standardem w naszym gabinecie podologicznym jest sterylizacja (udokumentowana każdorazowo wpisem do książki sterylizacji), dezynfekcja powierzchni, narzędzi, sprzętu podologicznego, środki ochrony osobistej dla każdego ze specjalistów oraz jednorazowe przybory do wykonywania zabiegów. Kosmetyki i preparaty używane do zabiegów są najwyższej jakości, przebadane dermatologicznie, zalecane dla diabetyków, alergików oraz kobiet w ciąży.

 

Nasze doświadczenie zawodowe jest ciągle poszerzane dzięki uczestnictwu w branżowych spotkaniach, kursach i szkoleniach podologicznych. Jesteśmy certyfikowanymi specjalistami, dla których dobro pacjenta jest nadrzędną sprawą.

Nasz gabinet specjalizuje się w profesjonalnej pomocy podologa w przypadku:

 

wrastających paznokci
odcisków i modzeli
urazów sportowych
rekonstrukcji paznokci
nadmiernej potliwości stóp
nadmiernego rogowacenia naskórka
stanów zapalnych w obrębie wałów okołopaznokciowych
doboru indywidualnych wkładek ortopedycznych

Podolog

Lidia Zerek

Współwłaścicielka i założycielka Gabinetu Zdrowych Stóp. Dyplomowany specjalista Podolog. Stopami zajmuje się zawodowo, z zamiłowania, z pasji i z chęci niesienia pomocy ludziom jej potrzebującym. Instruktor i szkoleniowiec, który swoją wiedzą i pasją zaraził wielu specjalistów z całej Polski. Spod jej skrzydeł wyfrunęło wielu podologów, którzy z sukcesem prowadzą własne prywatne praktyki. Ortonyksja (korekta wrastających paznokci) to jej konik. Bezkompromisowa i ambitna jeśli chodzi o wiedzę, empatyczna w stosunku do pacjentów. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę, uczestnicząc w konferencjach , kongresach i szkoleniach. Jej pasją są także podróże i poznawanie nowych kultur. Szczególnie ukochała sobie Afrykę.

Podolog

Marcin Zerek

Współwłaściciel Gabinetu Zdrowych Stóp. Dyplomowany specjalista Podolog. Wdraża innowacyjne metody podologiczne. Żyje rozwojem zawodowym i podologią, stale sięgając po nowe rozwiązania. Doprowadził do perfekcji metody opracowania paznokci zmienionych chorobowo – wypracowując własne procedury podologiczne. Ciągle pogłębia swoją wiedzę, uczestnicząc w konferencjach, kongresach i szkoleniach. Gdy nie spędza czasu w gabinecie, uwielbia podróże, słucha muzyki i śledzi nowinki motoryzacyjne.

Masz pytanie lub chcesz umówić się na wizytę?
Zadzwoń - jesteśmy do Twojej dyspozycji!