Cezarego 12, 97-200 Tomaszów Mazowiecki +48 504 009 075 Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00

Regulamin

Regulamin świadczenia usług w Gabinecie Zdrowych Stóp Tomaszów Maz

 

 1. Przed skorzystaniem z usług Gabinetu należy zapoznać się z treścią niniejszego regulaminu.

 

 1. Gabinet Zdrowych Stóp świadczy wyłącznie usługi podologiczne.

 

 1. Rejestracja na wizytę

Zajmujemy się terapią Pacjentów uprzednio umówionychna zaplanowaną wizytę. Pacjenci zapisywani są WYŁĄCZNIE telefonicznie.Po przeprowadzeniu wstępnego wywiadu szacowany jest niezbędny do zarezerwowania czas trwania wizyty dlatego niemożliwe jest jej skracanie przez rezygnację z części zabiegu lub wydłużanie przez domówienie usługi w trakcie trwania zaplanowanej wizyty.

Rejestracja telefoniczna jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00

 

 1. System powiadomień o wizycie.

24h przed umówionym terminem Pacjent otrzymuje wiadomość SMS z przypomnieniem o wizycie. Jeżeli w dniu poprzedzającym wizytę do godziny 18:00 nie powiadomi o jej ewentualnym anulowaniu przyjmuje się, że wizyta jest aktualna.

 

 1. Specjaliści Gabinetu Zdrowych Stóp nie udzielają konsultacjitelefonicznych. Pacjenci są konsultowani wyłącznie podczas umówionej wcześniej wizyty w gabinecie.

 

 1. Pierwsza wizyta w Gabinecie Zdrowych Stóp:

Na pierwszej wizycie konieczne jest rzetelne poinformowanie specjalisty o wszelkich przebytych lub istniejących chorobach, przyjmowanych lekach, trwających terapiach oraz zapoznanie się z niniejszym Regulaminem. Sugerujemy przybycie 5 min przed planowaną godziną wizyty. Po konsultacji specjalista przedstawi pacjentowi plan terapii oraz jej wstępny koszt. Przed wizytą prosimy o zadbanie o higienę osobistą.

 

 1. Terminowość w Gabinecie Zdrowych Stóp

Pierwszeństwo mają Pacjenci zarejestrowani na wizytę. Ustalona godzina wizyty jest orientacyjna. Dokładamy wszelkich starań, abyście byli Państwo przyjęci w wyznaczonym czasie, jednak procedury zabiegowe mają niekiedy trudne do ustalenia ramy czasowe. Prosimy o wyrozumiałość w razie ewentualnych kilkuminutowych opóźnień. W przypadku większego opóźnienia zawsze staramy się Państwa niezwłocznie o tym informować. Nie mamy możliwości przyjmowania pacjentów przed wyznaczoną wcześniej godziną.

Oprócz zaplanowanych na dany dzień zabiegów możemy przyjąć ponadplanowo wyłącznie Pacjentów z powikłaniami powstałymi w trakcie aktualnie prowadzonego w naszym gabinecie leczenia. Pozostałe osoby będą umawiane zgodnie z wolnymi terminami grafiku specjalistów, lub zostaną wpisane na listę rezerwową. Spóźnienie się na wizytę będzie skutkowało skróceniem czasu wizyty lub odmową przyjęcia Pacjenta dlatego prosimy o stawianie się na wizyty na czas.

 

 1. Rezygnacja i odwoływanie wizyt w Gabinecie Zdrowych Stóp

W interesie Pacjenta jest powiadomienie gabinetu (najpóźniej do godziny 18:00 dzień przed wizytą. W przypadku wysłania wiadomości SMS. prosimy o sprawdzenie czy wiadomość faktycznie została wysłana naprawidłowy numer gabinetu – 504 009 075.

 

 • Jeżeli pacjent odwoła wizytę w dniu zabiegu ponosi koszt w wysokości 50% ceny usługi (minimum 50zł) – płatne w terminie do 3 dni roboczych. Brak wpłaty będzie skutkował dożywotnim zablokowaniem rejestracji w gabinecie nawet jeżeli prowadzona jest terapia.
 • Jeżeli pacjent nie odwoła wizyty i nie stawi się w wyznaczonym terminie ponosi koszt w wysokości 100% ceny zabiegu płatne w terminie do 3 dni roboczych. Warunkiem przyjęcia kolejnej rezerwacji jest wniesienie opłaty rezerwacyjnej (100% ceny zabiegu na którym się nie stawił) płatne na rachunek bankowy. Brak wpłaty będzie skutkował anulowaniem ewentualnej kolejnej wizyty oraz dożywotnimzablokowaniem rejestracji w gabinecie nawet jeżeli prowadzona jest terapia.

 

 1. Formy płatności

W Gabinecie Zdrowych Stóp akceptujemy płatności gotówką. Odpłatność za świadczone usługi następuje po każdej wizycie zgodnie z obowiązującym cennikiem. Jeżeli pacjent nie dysponuje należnością jest zobowiązany do uregulowania jej w ciągu 5 dni roboczych od wykonanej usługi na podanyrachunek bankowy lub osobiście – w  przeciwnym razie otrzyma listownie wezwanie do zapłaty. Fakturę wystawiamy na życzenie w dniu wizyty.

 

 1. Cennik

Wszystkie ceny w Gabinecie Zdrowych Stóp są ustalane indywidualnie w zależności od ilości zużytych materiałów– odnośnikiem może być cennik znajdujący się w gabinecie w widocznym miejscu.